08.05.2014

Wyprawa po edukacyjne inspiracje

Na dobry i inspirujący początek wakacji...

... zapraszamy Nauczycieli i Dyrektorów szkół na INSPIRACJE 2014 – Jak uczynić polską szkołę jeszcze lepszą? – najważniejsze w tym roku spotkanie innowacyjnych nauczycieli i edukatorów, które odbędzie się w Bibliotece Narodowej w Warszawie w dniach 3-4 lipca 2014 r.

INSPIRACJE – to jedyne w swoim rodzaju dwudniowe spotkanie praktyków zajmujących się edukacją szkolną i pozaszkolną (na wszystkich poziomach kształcenia). Wszystkie wystąpienia są prowadzone przez czynnych nauczycieli, nauczycieli-konsultantów lub edukatorów pracujących z nauczycielami i młodzieżą. Prezentujemy bogate doświadczenia dydaktyczne szkół i osób uczących się, które przyczyniają się do podnoszenia jakości nauczania i modernizacji kształcenia (zwłaszcza w kontekście wykorzystania nowoczesnych technologii i e-zasobów w internecie).


INSPIRACJE to wydarzenie, które jest zaprojektowane specjalnie na potrzeby szkół, dyrektorów, nauczycieli i edukatorów, działaczy organizacji edukacyjnych. Nie jest to konferencja naukowa, lecz niepowtarzalne i dynamiczne spotkanie edukacyjnych innowatorów, eduzmieniaczy i superbelfrów.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz warunkami uczestnictwa na stronie: http://www.edunews.pl/konferencja-inspiracje-2014/.

Dla grupy 50 nauczycieli warszawskich szkół udział w konferencji jest bezpłatny - dzięki współpracy z WCIES - warszawską instytucją edukacyjną m.st.Warszawy (liczy się kolejność zgłoszeń).

Liczba miejsc na konferencji ograniczona: 280.

Formularz zgłoszenia: http://www.edunews.pl/konferencja-inspiracje-2014/formularz-2014/.

Wystąpienia z INSPIRACJI 2013 dostępne są online: http://www.edunews.pl/konferencja/10-media/2308-inspiracje-2013-wystapienia.

Brak komentarzy: