16.10.2013

Konkurs w grze "Pierwszy milion" szansą na zdobycie 3000 zł!

Między 10 a 24 października rusza konkurs dla najlepszego gracza w grze "Pierwszy milion". Zarób wirtualny milion i wygraj prawdziwe pieniądze!

Zachęcamy uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, aby spróbowali swoich sił w grze Pierwszy milion. Aby wygrać, należy w jak najmniejszej liczbie tur zrealizować cel gry, czyli zdobyć wirtualny 1 milion złotych. Wystarczy zarejestrować się, podając podstawowe informacje, aby stanąć w szranki o cenne nagrody: zwycięzca otrzyma 3000 zł, za II i III miejsce wygraną będzie iPod Nano, a za IV i V - iPod Shuffle.

Rozgrywka opiera się na rywalizacji z innymi graczami. Gra uczy, jak oszczędzać, gospodarować budżetem i w jaki sposób inwestować na giełdzie.To, co dzieje się w grze, zbliżone jest do sytuacji występujących w prawdziwej gospodarce. Symuluje również zdarzenia losowe, które mogą każdego zaskoczyć pozytywnie lub negatywnie. W grze można kształcić się, zmieniać pracę, robić karierę, coraz więcej zarabiać, ale głównym celem jest uzbieranie na koncie 1 miliona.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.

Na fanpagu gry na portalu Facebook na bieżąco zamieszczać będziemy informacje na ten temat. 

Gra "Pierwszy milion" jest jedną z propozycji aktywności dla uczniów w ramach akcji Tydzień dla Oszczędzania, organizowanej przez Fundację Kronenberga oraz Fundację Think! Zapraszamy na stronę www.tdo.edu.pl.

Brak komentarzy: